ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Αθλητικές συζητήσεις
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
blackjohnny
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 415
Joined: Wed Jan 20, 2010 9:34 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Location: Αλλού

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by blackjohnny »

και για τα περί αεκ, μια διευκρίνιση παιδιά...είναι ΤΟ αεκ...άντε τώρα...μιλάμε όλοι...
relax..it's over...you belong to me....
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Enositis »

blackjohnny wrote:και για τα περί αεκ, μια διευκρίνιση παιδιά...είναι ΤΟ αεκ...άντε τώρα...μιλάμε όλοι...
ΕΙΝΑΙ Η ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΛΗΣ
ΑΝ ΕΣΥ ΛΕΣ ΤΟ ΕΝΩΣΗ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΣΤΗΝ Α ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
αλλα τι να περιμενει κανεις απο φιλαθλους που φωναζουν "γαμω την προσφυγια"

ventta wrote:ενωσιτη21 μαζεψου γτ απο χθες γραφεις μ@#$#@#$.και σου ειπα για ενα τοπικ που χαρακτηριζεις οπαδους του παναθηναικου την αποψη μου.
ειμαστε σε ενα φορουμ και ο καθενας εχει δικαιωμα να λεει τη γνωμη του.αμα δε γουσταρεις τα ποστ μου μην τα διαβαζεις ειναι απλο
Last edited by Enositis on Mon Feb 21, 2011 7:36 pm, edited 1 time in total.
User avatar
blackjohnny
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 415
Joined: Wed Jan 20, 2010 9:34 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Location: Αλλού

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by blackjohnny »

off topic: προς τους αντμιν..τα caps σε forum επιτρέπονται?γιατί βλέπω ότι τα παλεύεις ιδιαίτερα εσύ γενικά.
και επίσης όταν λες ό,τι να ναι μην περιμένεις από άλλους να σε σέβονται.
relax..it's over...you belong to me....
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Enositis »

blackjohnny wrote:off topic: προς τους αντμιν..τα caps σε forum επιτρέπονται?γιατί βλέπω ότι τα παλεύεις ιδιαίτερα εσύ γενικά.
και επίσης όταν λες ό,τι να ναι μην περιμένεις από άλλους να σε σέβονται.
τα κεφαλαια απο οσο ξέρω επιτρέπονται.προσωπικα τα χρησιμοποιώ όταν θελω να τονίσω κατι.το οτι μπορει αυτο που λεω να ναι σωστο ή μαλακια δεν εχει σχέση με το αν έχω δικαίωμα να το λεω.
και πες μου σε παρακαλω που ειναι το "οτι να ναι" κι αν οντως ειναι ετσι θα το παραδεχθω.
User avatar
Kitharistas
Praetorian
Praetorian
Posts: 5760
Joined: Sun May 16, 2010 2:31 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Kitharistas »

peace men.. chill out.. δεν υπάρχει λόγος να τσακωθείτε, μεγάλοι άνθρωποι είμαστε.. τα ποστ μόνο σε κεφαλαία δεν επιτρέπονται γιατί φαίνεται σαν να φωνάζει κάποιος και είναι και κουραστικά στο διάβασμα..
Rock on buddies...
ventta
Sergeant
Sergeant
Posts: 20
Joined: Thu Feb 25, 2010 3:05 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by ventta »

ventta wrote:ενωσιτη21 μαζεψου γτ απο χθες γραφεις μ@#$#@#$.και σου ειπα για ενα τοπικ που χαρακτηριζεις οπαδους του παναθηναικου την αποψη μου.
ειμαστε σε ενα φορουμ και ο καθενας εχει δικαιωμα να λεει τη γνωμη του.αμα δε γουσταρεις τα ποστ μου μην τα διαβαζεις ειναι απλο[/quote]

λοιπον.το ποστ σου στο οποιο αναφερεσαι με βαρυς χαρακτηρισμους σε ατομα που δεν ξερεις καν,δεν γινεται να μην το διαβασω(μου το χεις γραψει και με κεφαλαια ρε πενταχρονο).επισης εισαι και προκλητικος("καμαρωστε το γκοβου").συνεχισε ετσι..
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Enositis »

α)για ποιο ακριβως ποστ λες
β)σου εκανα καμια επιθεση και δεν το καταλαβα μηπως;οχι γιατι εσυ με προσβαλεις αυτη τη στιγμη
δεν ειμαι προκλητικος ειμαι ειρωνικος.
Γιατι δε γινεται να παραλειψω οτι πεταει ετσι ακυρες κλωτσιες χωρις κανεις να τον εχει προπυλακισει
ventta
Sergeant
Sergeant
Posts: 20
Joined: Thu Feb 25, 2010 3:05 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by ventta »

Enositis21 wrote:α)για ποιο ακριβως ποστ λες
β)σου εκανα καμια επιθεση και δεν το καταλαβα μηπως;οχι γιατι εσυ με προσβαλεις αυτη τη στιγμη
δεν ειμαι προκλητικος ειμαι ειρωνικος.
Γιατι δε γινεται να παραλειψω οτι πεταει ετσι ακυρες κλωτσιες χωρις κανεις να τον εχει προπυλακισει

σελιδα 12
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Enositis »

ventta wrote:
Enositis21 wrote:α)για ποιο ακριβως ποστ λες
β)σου εκανα καμια επιθεση και δεν το καταλαβα μηπως;οχι γιατι εσυ με προσβαλεις αυτη τη στιγμη
δεν ειμαι προκλητικος ειμαι ειρωνικος.
Γιατι δε γινεται να παραλειψω οτι πεταει ετσι ακυρες κλωτσιες χωρις κανεις να τον εχει προπυλακισει

σελιδα 12
θα με τρελανεις; σελ 12 δεν εχει ποστ μου.
ventta
Sergeant
Sergeant
Posts: 20
Joined: Thu Feb 25, 2010 3:05 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by ventta »

Enositis21 wrote:
ventta wrote:
Enositis21 wrote:α)για ποιο ακριβως ποστ λες
β)σου εκανα καμια επιθεση και δεν το καταλαβα μηπως;οχι γιατι εσυ με προσβαλεις αυτη τη στιγμη
δεν ειμαι προκλητικος ειμαι ειρωνικος.
Γιατι δε γινεται να παραλειψω οτι πεταει ετσι ακυρες κλωτσιες χωρις κανεις να τον εχει προπυλακισει

σελιδα 12
θα με τρελανεις; σελ 12 δεν εχει ποστ μου.
προς αντμιν.σορρυ αλλα θελω να χρησιμοποιησω κεφαλαια.ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΕΛΙΔΑ 12 ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ.ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΟΣΤ ΕΚΕΙ.ΕΙΠΑ ΑΠΛΑ ΣΕΛ 12 ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΣΤ ΣΧΕΤΙΚΑ Μ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ
Post Reply

Return to “Αθλητικά”