Το πιο άχρηστο Ποστ.

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Adamaklas »

κουκουλοφλορε :) Ειπα εγω τι θα με κανει πιο χαρουμενο? :) Μην βγαζεις ετσι συμπερασματα.

βαγγελη! Ποτε δεν δεχτηκα να μεταφερουν ηλιθια ποστ εδω. Μην ξεχνας... Το εξωφυλλο δεν ειναι το παν.

Σπορο εε?

Ηξερες, οτι οι σποροι που αγοραζουν πλεον οι αγροτες, για σταρι βαμβακι ντοματα καλαμποκι και καποια αλλα, ειναι ΜΙΑ χρησεως? ΝΑΙ καλα ακουσες. Ο καρπος που θα βγει πολλες φορες δεν θα δωσει τιποτα, ετσι ωστε να αναγκαζομαστε να αγοραζουμε απο αυτους παλι σπορο.
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by sid »

Ποτε δεν δεχτηκα να μεταφερουν ηλιθια ποστ εδω
σε αυτό αυμφωνούμε

γιατί να κάνουμε εισαγωγή , αντί να είμαστε αυτάρκεις ; αυτό κατέστρεψε και την χώρα

Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
ShadowMech
Praetorian
Praetorian
Posts: 2118
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:20 am

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by ShadowMech »

Αγαπητε νταβατζη του τοπικ,

Μπορει να προτιμας το τζιμπουρο απο ενα καλο ______ , μπορει να υπερσπιστικες τη χωματερη σου, μπορει να γαμανε του αγροτες με ασφαιρους σπορους, αλλα να ξερεις,

το εξωφυλλο ΕΙΝΑΙ το παν.
Ρώτα οποιονδήποτε ευτυχισμένο άνθρωπο και δεν θα σου πει για συστήματα, πολιτικές, δυνάμεις, αριστερά, κεφάλαιο. Δεν θα σου πει τίποτα πέρα από το "ήξερα τι ήθελα".

The Don
User avatar
SlasherG
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2526
Joined: Sat Nov 13, 2010 12:39 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Somewhere I Belong

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by SlasherG »

Παλιό πλέον, αφού ξεχάστηκε ήδη σε κάποια από τις προηγούμενες σελίδες του τόπικ..βαριέμαι να ψάξω..αλλά ελπίζω ακόμη επίκαιρο.

Ο CASTIEL ΣΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΕΣ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ?!? ΝΟΜΙΖΑ ΕΓΙΝΕ ΜΟΔΕΡΑΤΟΡΑΣ ΣΤΟ Forum Burnout, ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ-ΞΕΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ΤΟ ΠΑΛΕΡΜΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΚΡΕΜΑΛΑ!!

Ποιος του έδωσε το δικαίωμα να εκτελεί και χρέη μετακομιστή-εκκαθαριστή στο συγκεκριμένο τόπικ?
μην ξεχάσεις το τραγούδι που ζήτησα, αύριο :P
Come ride with me
Through the veils of history
I'll show you how god
falls asleep on a job.


______________________________________________

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by sid »

ShadowMech wrote:Αγαπητε νταβατζη του τοπικ,

Μπορει να προτιμας το τζιμπουρο απο ενα καλο ______ , μπορει να υπερσπιστικες τη χωματερη σου, μπορει να γαμανε του αγροτες με ασφαιρους σπορους, αλλα να ξερεις,

το εξωφυλλο ΕΙΝΑΙ το παν.

εξαρτάται

αν πουλάς ναι

αν αγοράζεις , ο επίλογος είναι το παν

και αν δεν πουλάς , ούτε αγοράζεις , τότε είσαι απλά ένας τυπάς που κατέβασε 10 πλαίσια να ανοίξει η σχολή και τώρα βαριέται να διαβάσει και τρολάρει τα τρολ

θα σου δώσω την κάρτα της ψυχολόγου μου
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Adamaklas »

ShadowMech wrote:
Μπορει να προτιμας το τζιμπουρο απο ενα καλο ______
Και εσυ λαθος συμπερασματα βγαζεις... αααχ προβοκατορα κουκουλοφλορε, μαστορα της παραπληροφορησης και της προπαγανδας.

Αν γραψεις ενα βιβλιο για την ζωη σου βασιλη, βαλτου ενα ωραιο εξωφυλλο. Η ζωη σου ομως, θα ειναι αυτη που εζησες, και εγραψες.
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Kuchiki_Byakuya »

Adamaklas wrote:Ηξερες, οτι οι σποροι που αγοραζουν πλεον οι αγροτες, για σταρι βαμβακι ντοματα καλαμποκι και καποια αλλα, ειναι ΜΙΑ χρησεως? ΝΑΙ καλα ακουσες. Ο καρπος που θα βγει πολλες φορες δεν θα δωσει τιποτα, ετσι ωστε να αναγκαζομαστε να αγοραζουμε απο αυτους παλι σπορο.
Προσωπικά το ήξερα, και από προσωπική εμπειρία και από ντοκυμαντέρ. Κυρίως αυτό συμβαίνει στα εποχικά που τώρα βγαίνουν όλο το χρόνο, 'πειράζονται' πιο εύκολα και πουλάνε περισσότερο, με αποκορύφωμα την ντομάτα, το καλαμπόκι, τα αγγούρια.
Και να μην το ήξερε κάποιος, διαβάζοντάς το εδώ δεν θα του έκανε μεγάλη εντύπωση καθώς είναι γνωστές οι τακτικές των μεγάλων εταιριών της 'ελεύθερης' και 'ανταγωνιστικής' 'αγοράς'.

Όσο για τα ποστ σου συνιστώ να ακολουθήσεις το μότο του αλλ 'ότι δεν μπορείς να αποφύγεις, χαλάρωσε και απόλαυσε το'. Τώρα κατάλαβα γιατί του τη σπάνε οι αριστεροί, γιατί αντιδρούν.

Ύποπτες οι πρωτοβουλίες του castiel.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by sid »

έχω να καταγγείλω ότι ο αδάμακλας μου στέλνει πρόστυχα π.μ.

κατσικοτέτοιεξέρωποιοςεισαιτοεχωψαξει πολύ ασχολείσαι μαζί μου

δεν έχω πρόβλημα , μ αρέσει να ασχολούνται οι άλλοι μαζί μου , όπως θέλουν όλοι οι άνθρωποι εκτός από τον κώστα καραμανλή και την πρώην μου - αλλά έχουν πιο πολύ πλάκα τα αμοιβαία κολλήματα

π.χ.

αδάμακλας-τσίπουρο (μεθυσμένος έρωτας)
(β-α)2-κιθαρίστας-χάρης (τρίο)
fermat - σεμφε (πλατωνικός έρωτας)
αλλ. - σταθούκος (παιδική αγάπη που δεν έκατσε στο δημοτικό και βασανιζόμαστε ακόμα)
eny-don molina (η παρέα 2 κολλητών που κάνει πάντα καμάκι σε 2 γκόμενες μαζί και το γεγονός ότι δεν είναι μοναχικά μπακούρια , αλλά ούτε καγκουροπαρέα 10 ατόμων , τους κάνει ακαταμάχητους σαν τον ηλίθιο και τον πανηλίθιο ή τον μπεν στίλερ και τον όουεν ουίλσον - όποιος θέλει να δει την νέα ταινία του γούντυ να μου χαρίσει 7 ευρώ , θα πάνε σε καλύτερο σκοπό και θα του περισσέψει και το ποπ κορν)
katerinaki2006 - tristan (αυτό είναι για τους παλιούς του φόρουμ , πλέον έχουν κάνει οικογένεια , 3 παιδιά και τους ψάχνει το πασόκ για φοροδιαφυγή)
πασπίτης-δαπίτης (αυτοί βγάζουν το πάθος τους όταν αποκαλύπτονται οι τηλ. κατάλογοι της δαπ ή δίνει συνέντευξη ο πάγκαλος υποστηρίζοντας ότι πήρε κιλά επειδή έτρωγε εν ώρα εργασίας τζανκ φουντ)

έχω και άλλα παρεαδείγματα , αλλά μην γίνω κουραστικός
απλά δεν έχουμε μέλλον
σου αξίζει κάποιος καλύτερος
σε βλέπω σαν φίλο
δεν έχω ξεπεράσει ακόμα την πρώην μου

Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Adamaklas »

all. koukoulofloros wrote:έχω να καταγγείλω ότι ο αδάμακλας μου στέλνει πρόστυχα π.μ.
Adamaklas wrote:αααχ προβοκατορα κουκουλοφλορε, μαστορα της παραπληροφορησης και της προπαγανδας.
Τα αλλα καλα ακουγονται :)
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by sid »

κοιμήσου
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
Post Reply

Return to “Forum Burnout”