Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 20/09/2011

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Locked
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 20/09/2011

Post by lakers4life24 »

τεσπα εμενα το αποτελεσμα με νοιαζει και το αποτελεσμα μεχρι στιγμης ειναι οτι κρατανε τη σχολη κλειστη τα εαακ...τα οποια παρεπιπτοντως φερνουν ατομα στις συνελευσεις που αμφιβαλλω αν ειναι απο τη σχολη μας. η συσπειρωση ειναι το κλειδι για την επιτυχια.
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
herculas
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 115
Joined: Mon Feb 08, 2010 11:58 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 20/09/2011

Post by herculas »

lakers4life24 wrote:τεσπα εμενα το αποτελεσμα με νοιαζει και το αποτελεσμα μεχρι στιγμης ειναι οτι κρατανε τη σχολη κλειστη τα εαακ...τα οποια παρεπιπτοντως φερνουν ατομα στις συνελευσεις που αμφιβαλλω αν ειναι απο τη σχολη μας. η συσπειρωση ειναι το κλειδι για την επιτυχια.
Αυτό πως μπορεί να ελεγχθεί ?
Και εγώ έκοψα φάτσες που δεν τις έχω ξαναδεί και δε μου κολλάνε για φοιτητές .
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 20/09/2011

Post by lakers4life24 »

κι εγω! τπτ σκουπιδιαριδες θα φερνουν που κατεβαινουν πρωτοι στην εργατικη προτομαγια με την παπαρηγα....ας ειναι αν πω αυτο που θελω να πω οσον αφορα τα μετρα για το συγκεκριμενο φαινομενο θα με πουν παλι νεοναζι και θα πληγωσω την ψυχουλα του ελιτι και του παλσαρ
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 20/09/2011

Post by sid »

lakers4life24 wrote:κι εγω! τπτ σκουπιδιαριδες θα φερνουν που κατεβαινουν πρωτοι στην εργατικη προτομαγια με την παπαρηγα....ας ειναι αν πω αυτο που θελω να πω οσον αφορα τα μετρα για το συγκεκριμενο φαινομενο θα με πουν παλι νεοναζι και θα πληγωσω την ψυχουλα του ελιτι και του παλσαρ
πληγώνεις την δική μου με τον ταξικό ελιτισμό σου
ο θείος μου είναι ζωγράφος μεγάλων επιφανειών και άμα τον δεις , μην πεις τίποτα , ανεξάρτητους θα ψηφίσει , επειδή θα του το πω εγώ , αν ψήφιζε μόνος του θα ψήφιζε κλασσικά λάος , επειδή του τρώνε τις δουλειές οι αλβανοί

δεν είσαι νεοναζί επειδή πιστεύεις ότι θα ήταν πολύ κουλ και ξηγημένο να δείχνουμε πάσο
είσαι νεοναζί επειδή εκφράζεσαι σαν τον θείο μου
και δεν είσαι καν μπογιατζής
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
vasilis_91
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 22
Joined: Sun Jun 13, 2010 7:24 pm

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 20/09/2011

Post by vasilis_91 »

lakers4life24 wrote:οχι να ειμαστε και ευγενικοι με τα παρασιτα που μας κλεινουν τη σχολη. μου τρωνε χρονο και χρημα. πως να το κανουμε δηλαδη? θα κατσουμε να μας γ@μισουνε κιολας 5 επαναστατες της πορδης
Ρε παιδιά οκ η ιδέα με το ανεξάρτητο είναι εξαιρετική αλλά πιστεύω ότι η συζήτηση εδώ μέσα έχει ξεφύγει λίγο... Το να λες "μου τρώνε χρόνο και χρήμα" δείχνει τουλάχιστον ότι νοιάζεσαι μόνο για την πάρτι σου και αδιαφορείς για το πανεπιστήμιο γενικότερα... Αναιρείς εσύ ο ίδιος την προσπάθεια άλλων παιδιών εδώ μέσα να δείξουν ότι η κατάληψη είναι λάθος σαν τρόπος αντίδρασης. Είπαμε όχι κατάληψη αλλά έλεος, πολλοί εδώ μέσα έχετε περάσει στο άλλο άκρο της υπεράσπισης της Διαμαντοπούλου και τον χαρακτηρισμό όλων των ΕΑΑΚιτών άπλυτων και επαναστατών "της πορδής". Στο "όχι κατάληψη" είμαι μαζί σας, σε όλες αυτές τις ακραιότητες δεν συμμετέχω, λυπάμαι. Το πλαίσιο έχει καθαρά θέση υπέρ του νόμου, τουλάχιστον στην τελευταία διατύπωση όπως την είδα την Τρίτη, και για αυτόν τον λόγο έμεινα ουδέτερος στην συνέλευση και δεν σήκωσα το χέρι μου ούτε καν στο λευκό.
User avatar
elitis
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 234
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:49 pm

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 20/09/2011

Post by elitis »

lakers4life24 wrote:@ all. koukoulofloros ελεος ρε μαγκα που σε προσβαλλω κιολας. οχι να ειμαστε και ευγενικοι με τα παρασιτα που μας κλεινουν τη σχολη. μου τρωνε χρονο και χρημα. πως να το κανουμε δηλαδη? θα κατσουμε να μας γ@μισουνε κιολας 5 επαναστατες της πορδης...αν ειναι δυνατον...αντε τελειωνετε να πουμε(δεν εβρισα προσωπο μη με ξανακανετε ban η τουλαχιστον προειδοποιηστε με πρωτα)
Καλά σου είπε ο από πάνω,αν και δεν συμφωνώ με τις απόψεις του.Γενικά ρίχνεις το είπεδο της κουβεντας πολύ και δεν θα
συμμετέχω.Κανονικά αν ήμουν διαχειριστής θα είχες φάει permanent ban.Αυτά και καλή τύχη στον ατομικό σου αγώνα για χρήμα,δόξα και βόλεψη(sic).
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 20/09/2011

Post by sid »

φχαριστώ , αν τελικά καταφέρω και πλουτίσω , θα σε καλώ οπωσδήποτε σε γεύμα εργασίας να αντιπροσωπεύσεις την εταιρεία σου , και καθώς καπνίζουμε τα πούρα μας και ξύνουμε τις τροφαντές κοιλάρες μας , να θυμόμαστε γελώντας τότε που εγώ έκανα τον ανεξάρτητο και εσύ τον αριστερό - αρκεί να προλάβουμε εγκαίρως το κλείσιμο των αεροδρομίων
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 20/09/2011

Post by lakers4life24 »

Kοιτα αν ημουν εγω διαχειριστης θα σου ειχα δωσει κι εγω permanent ban γιατι οι συμπαθειες δεν κρυβονται.Πληρωσε μου εσυ τα νοικια και μετα ανεβαινουμε οσο επιπεδο θελεις στην κουβεντα. Ο πατερας μου δεν δουλευει 14 ωρες τη μερα για να τα τρωνε ετσι αυτοι που κλεινουν τη σχολη, γιατι αν δεν το χεις καταλαβει τις εγκαταστασεις τις πληρωνουν οι φορολογουμενοι πολιτες.Εσυ κυριος και οποιος αλλος κλεινει τη σχολη τρως απο τους αλλους το πολυτιμοτερο πραγμα που ειναι ο χρόνος,π.χ. αλλος ειχε ενα μαθημα να δωσει κι ειχε κλεισει μεταπτυχιακο μετα,δεν ειναι ολοι αργοσχολοι.Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω γιατι ο φιλος απο πανω δεν ψηφιζει ανεξαρτητο,αφου θελει ανοικτη σχολη. Δεν ειναι ολοι αρνια αγαπητε συναδελφε
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 20/09/2011

Post by lakers4life24 »

koukouloflore δεν τα λεει σε σενα , σε μενα τα λεει η συμπαθεια μου....
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
electron
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 240
Joined: Fri Jan 22, 2010 5:33 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 20/09/2011

Post by electron »

Παιδια να κανω μια ερωτηση.
Ο ομιλητης των ΕΑΑΚ ειπε οτι θα προτεινει στη Συγκλητο της Παρασκευης οσοι χρωστανε λιγα και θα τελειωναν το Σεπτεμβρη τη σχολη, να δωσουν εξετασεις κια να γινει η εξεταση των διπλωματικων τους.
Μπορει καποιος να μου πει αν και πώς εγινε δεκτη αυτη η προταση στη Συγκλητο?? Παρθηκε καποια σχετικη αποφαση ?
Locked

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”