ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Αθλητικές συζητήσεις
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Enositis »

Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Διάτανος »

Enositis21 wrote:

καμαρωστε τον γκοβου στο 0:20 και στο 0:47
και γω τα ίδια θα κανα.τι κάνανε στο σισσέ και στον σαριέγκι είδες? ή βλέπεις μόνο ότι σε συμφέρει
“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Enositis »

ειπα οτι οι αλλοι δεν εκαναν;εγω βλεπω οτι ο γκοβου βγαινει χωρις να του χει κανει καποιος κατι και μοιραζει κλωτσιες.ο καντε ναι ηταν σε αυτοαμυνα
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Διάτανος »

Αντί να σχολιάσεις τον πρόεδρα της σουπερλιγκ, τον τοροσίδη που έκανε το πιο βρώμικο παιχνίδι της ζωής του, τον μητρόπουλο που έπιβεβαίωσε την θεωρία του δραβίνου, τις ένα σκασμό φωτοβολίδες που πέφτανε στα κόρνερ,σχολιάζεις δύο κλωτσιές που έριξε ένας αθλητής εν βρασμώ ψυχής.ΤΥΧΑΙΟ? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!
ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ,ΣΕ ΠΟΙΟ ΛΕΠΤΟ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕΣ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ¨?
“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Enositis »

στο 97:20
δηλαδη 20 δευτερα μετα το 7ο λεπτο των καθυστερησεων.μοκο το
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Διάτανος »

THN ΕΠΌΜΕΝΗ ΦΟΡΆ ΕΎΧΟΜΑΙ ΣΤΟ 105' ΚΑΙ 20.ΟΧΙ ΣΕ ΠΑΡΆΤΑΣΗ ΌΜΩΣ...ΣΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΉΣΕΙΣ.ΝΑ ΧΑΊΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΟΎΛΑ ΣΟΥ ΤΗΣ ΤΡΊΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΊΑΣ
“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Enositis »

τοσα λεπτα καθυστερησεις δεν εδωσε;εκανα κατι παρανομο μηπως;εγω αυτο μπορω αυτο κανω
ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΤΑ ΑΠΑΥΤΑ ΜΟΥ
ΣΕ ΕΥΡΩΠΗ
ΣΕ ΚΥΠΕΛΟ
ΣΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Διάτανος »

Ποιά απαυτά σου ρε. Βγες πέμπτος φέτο και βγες να πανηγυρίσεις.καλά για ευρώπη δεν το συζητώ.του χρόνου θα σηκώσεις τσαμπιονς ληγκ
“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Enositis »

εγω ξαναλεω τοσα λευτα βαζω τετοια ανταλλαγματα εχω.εσυ δεν ελεγες οτι φετος θα το παρεις το νταμπλ;ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;εσυ δεν ελεγες οτι θα παρεις και ΟΥΕΦΑ;ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;Ε;και δεν ειμαι ευχαριστημενος.αλλα στηριζω την ομαδα μου.οχι σαν εσενα που οταν επαιρνες λος πουλος ησουν 3.000 μεσα στη λεωφορο μολις μυριστηκες τιτλους γεμιζες οακα και τωρα παλι 6.000 κοσμος με τα βιας.ΩΡΑΙΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ
exhumer323
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 10
Joined: Sun Sep 05, 2010 6:16 pm

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by exhumer323 »

Enositis21 wrote:ΩΡΑΙΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ

Αυτα τα λεει ενας ολυμπιακακιας η ενας ''Enositis''? Ακούω καλά?
Ο κόσμος του παναθηναικου στηριζει μια χαρα την ομάδα ,αν σκεφτείς οτι δεν του δίνει παντα τις αντιστοιχες χαρές!
Απο την αλλη ο Ολυμπιακός και οι φιλαθλοι του χαιρονται με ψευτοπρωταθληματα και ειναι ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ αλητες του κερατα και το παραδεχονται αυτο και οι ιδιοι οι (σοβαροι και αντικειμενικοι) ολυμπιακοι!
Νομιζω λοιπον πως πρεπει να αναθεωρησεις την σκεψη σου!
Post Reply

Return to “Αθλητικά”