ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Αθλητικές συζητήσεις
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
tsadreas
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 108
Joined: Wed Jan 20, 2010 9:28 pm
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by tsadreas »

Sopas wrote:και ποιος σου είπα ότι αναφέρθηκα στους οπαδούς;
Αναφέρομαι στις ομάδες και ότι αυτές πρεσβεύουν, το παρασκήνιο, τα τσατσιλίκια και τις πρακτικές τους.
Δεν υπαρχει ομαδα που να μη τα εχει κανει αυτα
User avatar
tzanakos
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 305
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:16 pm

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by tzanakos »

HarisSukhoi wrote:This topic=Pointlesness
εχει και η ματαιοτητα το νοημα της...
[youtube] http://www.youtube.com/watch?v=HAmDdMmH ... re=related [/youtube]
0:38 :lol: :lol: :lol: :lol:
τελος offtopic
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by castiel »

winterwood wrote:Σήμερα το βράδυ, την ώρα της μετάδοσης της Αθλητικής Κυριακής, δηλαδή στις 11 μ.μ. θα πραγματοποιηθεί ΕΙΡΗΝΙΚΗ συγκέντρωση όλων των οπαδών του Παναθηναϊκού, οργανωμένων και μη, έξω από το ραδιομέγαρο της ΕΡΤ στη Λεωφόρο Μεσογείων στην Αγία Παρασκευή για να διαμαρτυρηθούμε για τη χθεσινή αναίσχυντη κλοπή και για τη στάση του "κράτους" και της ΝΕΤ (=νέας ερυθρόλευκης τηλεόρασης) απέναντι στα αίσχη που διαπράττει συστηματικά το καρκίνωμα της ελληνικής κοινωνίας που ονομάζεται γάβρος με την ανοχή και συνενοχή όλων των "θεσμών" και "οργάνων"!

Από τις 10 και μετά ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ! ΕΙΡΗΝΙΚΑ! ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΛΕΙΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!

Ενιαίος Φορέας Συνδέσμων Θύρας 13

Αν πάει κανείς ας διαμαρτυρηθεί και για το γεγονός ότι δε δείχνουν πλέον lost...
Επίσης να γίνει αίτημα να ξαναπαιχτούν ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ και ΚΑΡΟΥΖΕΛ , είναι λαϊκό έτοιμα, υπάρχουν και groups στο facebook!!! :p
Last edited by castiel on Sun Feb 20, 2011 8:54 pm, edited 1 time in total.
Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
User avatar
Adramelch
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1730
Joined: Sun Jan 24, 2010 3:31 am
Σχολή: Υπ. Διδάκτορας
Gender: Male
Location: Βαρκελώνη

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Adramelch »

castiel wrote: Επίσης να γίνει έτοιμα να ξαναπαιχτούν ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ και ΚΑΡΟΥΖΕΛ , είναι λαϊκό έτοιμα, υπάρχουν και groups στο facebook!!! :p
:shock: :mrgreen:

Just kidding. Μου πήρε λίγη ώρα να ξεσκαλώσω και να καταλάβω τι εννοείς, ομολογουμένως.
I'm a horny engineer Leonard. I never joke about maths or sex.
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Διάτανος »

HarisSukhoi wrote:This topic=Pointlesness
Δις τόπικ
Ιζ δε σιτ :D
“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
User avatar
who
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1369
Joined: Thu Jul 01, 2010 6:48 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by who »

winterwood wrote:Σήμερα το βράδυ, την ώρα της μετάδοσης της Αθλητικής Κυριακής, δηλαδή στις 11 μ.μ. θα πραγματοποιηθεί ΕΙΡΗΝΙΚΗ συγκέντρωση όλων των οπαδών του Παναθηναϊκού, οργανωμένων και μη, έξω από το ραδιομέγαρο της ΕΡΤ στη Λεωφόρο Μεσογείων στην Αγία Παρασκευή για να διαμαρτυρηθούμε για τη χθεσινή αναίσχυντη κλοπή και για τη στάση του "κράτους" και της ΝΕΤ (=νέας ερυθρόλευκης τηλεόρασης) απέναντι στα αίσχη που διαπράττει συστηματικά το καρκίνωμα της ελληνικής κοινωνίας που ονομάζεται γάβρος με την ανοχή και συνενοχή όλων των "θεσμών" και "οργάνων"!

Από τις 10 και μετά ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ! ΕΙΡΗΝΙΚΑ! ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΛΕΙΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!

Ενιαίος Φορέας Συνδέσμων Θύρας 13
Όχι ρε συνάδελφε, πού να τρέχεις μέσα στη βροχή;! Κάτσε κι έχει κι Άρχοντα στις 9!

Σοβαρά τώρα, μακάρι όλα μου τα προβλήματα να 'ταν αυτά.
"First comes smiles, then lies. Last is gunfire."

Roland Deschain of Gilead
User avatar
Irishman
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 660
Joined: Tue May 04, 2010 5:31 pm
Gender: Male
Location: Athenry

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Irishman »

αν γούσταρα Άρχοντα(που μου αρέσει, δεν το αρνούμαι) και την ώρα που τον έδειχνε έβαζαν κάθε 5' διαφημίσεις ή έκοβαν σκηνές για να διαφημίσουν τον Κυριακού(στον Αντ1 πχ) ή με έβριζαν την ώρα της προβολής στους υπότιτλους ή έκοβαν κι έραβαν κι άλλες τυχαίες ταινίες ή ή ή ...

θα διαμαρτυρόμουν!

πολύς κόσμος ασχολείται με αυτό το πράγμα είτε ως οπαδός, είτε για να ξεσκάει, είτε για να βγάζει τα απωθημένα του, είτε γιατί του αρέσει ως θέαμα :shock: είτε για 1002 άλλους λόγους...

επίσης, στο σημερινό λογαριασμό της δεη που μου ήρθε, το ποσό της ερτ ήταν μεγαλύτερο από το ρεύμα...
και δε με σέβεται κανείς.ούτε ως πολίτη(δε σήκωναν τηλέφωνο χθες βράδυ), πόσω δε μάλλον ως οπαδό...

ε θα διαμαρτυρηθώ!

δε θα μου κόψει κανένας π@@@@ς τη διέξοδό μου από την καθημερινότητα.-
By a lonely prison wall
I heard a young girl calling
Micheal they are taking you away
For you stole Trevelyn's corn
So the young might see the morn.
Now a prison ship lies waiting in the bay.
User avatar
who
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1369
Joined: Thu Jul 01, 2010 6:48 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by who »

Καλά θα κάνεις να διαμαρτυρηθείς για τον λογαριασμό της ΔΕΗ. Κι εγώ μαζί σου. Το να κάθεσαι να διαμαρτύρεσαι μέσα στη βροχή για κάποιους που βγάζουν τα 5πλάσια σ' έναν χρόνο απ' όσα θα βγάλεις πιθανότατα εσύ σε μια ζωή, το θεωρώ χαζό (επιεικώς).
"First comes smiles, then lies. Last is gunfire."

Roland Deschain of Gilead
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by castiel »

Adramelch wrote:
castiel wrote: Επίσης να γίνει έτοιμα να ξαναπαιχτούν ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ και ΚΑΡΟΥΖΕΛ , είναι λαϊκό έτοιμα, υπάρχουν και groups στο facebook!!! :p
:shock: :mrgreen:

Just kidding. Μου πήρε λίγη ώρα να ξεσκαλώσω και να καταλάβω τι εννοείς, ομολογουμένως.

OMG!!! είμαι τραγικός!!!
ο δαίμων :twisted: του πληκτρολογίου :p

το διορθώνω στο post μου, δεν μπορώ να το βλέπω :p
Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Enositis »



καμαρωστε τον γκοβου στο 0:20 και στο 0:47
Last edited by Enositis on Mon Feb 21, 2011 9:41 am, edited 2 times in total.
Post Reply

Return to “Αθλητικά”