Οδηγίες για 1οετείς: Εγγραφή - email ΕΜΠ - Εγγραφή στο Forum

Ανοιχτό στους επισκέπτες! Οδηγίες Χρήσης & Βασικές Πληροφορίες. Ξεκινήστε από εδώ!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
christos pampafikos
Posts: 1
Joined: Mon Sep 19, 2011 3:09 pm
Σχολή: Αρχιτέκτονας
Gender: Male

εγγραφες

Post by christos pampafikos »

Στις εγγραφες που πηγα μου εδωσαν μονο κατι ανακοινωσεις για την βιβλιοθηκη και το γυμναστηριο, και ενα χαρτι που ελεγε οδηγιες για ηλεκτρονικη εγγραφη. Δεν μου εδωσαν κανενα χαρτι που να πιστοποιει την εγγραφη μου για να το χρησιμοποιω εστω μεχρι να βγει το πασο. Θα επρεπε να προμηθευτω καποιο χαρτι η αυτα θα γινουν αργοτερα?
User avatar
Kitharistas
Praetorian
Praetorian
Posts: 5760
Joined: Sun May 16, 2010 2:31 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Οδηγίες για 1οετείς: Εγγραφή - email ΕΜΠ - Εγγραφή στο F

Post by Kitharistas »

μπορείς να πάρεις βεβαίωση εγγραφής οποιαδήποτε στιγμή, don't worry
Rock on buddies...
gatt

Re: Οδηγίες για 1οετείς: Εγγραφή - email ΕΜΠ - Εγγραφή στο F

Post by gatt »

περασα φετος στην σχολη μεσω πανελληνιων , εκτως απο την γνωστη εγγραφη χρειαζεται να κανω κατι αλλο ? (εγγραφη για το πρωτο εξαμηνο π.χ) ειμαι λιγο χαμενος προσπαθω να βγαλω ακρη! επισης για την εκδοση του πασο εγω δεν εχω λογαριασμο για να μπορεσω να κανω την αιτηση,πως μπορω να αποκτησω εναν ?
User avatar
Kitharistas
Praetorian
Praetorian
Posts: 5760
Joined: Sun May 16, 2010 2:31 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Οδηγίες για 1οετείς: Εγγραφή - email ΕΜΠ - Εγγραφή στο F

Post by Kitharistas »

όχι τα έκανες όλα μαζί λογικά (δήλωσες και μάθημα επιλογής έτσι?)

για το πάσο θα σου δώσουνε κωδικούς (τους ίδιους που χρειάζεσαι για να γραφτείς κι εδώ) εξαρτάται πότε γράφτηκες, αν γράφτηκες σήμερα ίσως σε 1-2 μέρες να μπορείς να τους πάρεις..
Rock on buddies...
gatt

Re: Οδηγίες για 1οετείς: Εγγραφή - email ΕΜΠ - Εγγραφή στο F

Post by gatt »

ναι δηλωσα και μαθημα επιλογης! απλα περασα τις προηγουμενες μερες για να παρω πιστοποιτικο εγγραφης και με βαλανε να κανω μια αιτηση κ φοβαμαι μηπως δεν εχω κανει κατι ! δηλαδη μολις παω στο κεντρο δικτυων για το e-mail και αυτα οτι μου δωσουν θα χρησιμοποιησω κ για το πασο ?
User avatar
Kitharistas
Praetorian
Praetorian
Posts: 5760
Joined: Sun May 16, 2010 2:31 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Οδηγίες για 1οετείς: Εγγραφή - email ΕΜΠ - Εγγραφή στο F

Post by Kitharistas »

έτσι κι αλλιώς κάνεις αίτηση για οτιδήποτε θέλεις να πάρεις, μην αγχώνεσαι.. ναι, το e-mail από το κέντρο δικτύων θα χρησιμοποιήσεις για να κάνεις και την δήλωση για το πάσο..
Rock on buddies...
gatt

Re: Οδηγίες για 1οετείς: Εγγραφή - email ΕΜΠ - Εγγραφή στο F

Post by gatt »

Ευχαριστω παρα πολυ, ευτυχως που βοηθατε απο δω!
nmetal
Corporal
Corporal
Posts: 18
Joined: Wed Sep 21, 2011 2:17 am
Σχολή: Πολιτικός
Gender: Male

Re: Οδηγίες για 1οετείς: Εγγραφή - email ΕΜΠ - Εγγραφή στο F

Post by nmetal »

γεια σας! εγώ γράφτηκα στην σχολή μέσω διαδικτύου. Τα δικαιολογητικά πρέπει να τα πάω μέχρι τις 30 Σεπτεμβρίου; Και πρέπει να πάω και συγκεκριμένη μέρα να δηλώσω τα εργαστήρια και τα μαθήματα;
User avatar
Doublecore
Praetorian
Praetorian
Posts: 1950
Joined: Thu Jan 21, 2010 2:58 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Location: Top Secret

Re: Οδηγίες για 1οετείς: Εγγραφή - email ΕΜΠ - Εγγραφή στο F

Post by Doublecore »

nmetal wrote:γεια σας! εγώ γράφτηκα στην σχολή μέσω διαδικτύου. Τα δικαιολογητικά πρέπει να τα πάω μέχρι τις 30 Σεπτεμβρίου; Και πρέπει να πάω και συγκεκριμένη μέρα να δηλώσω τα εργαστήρια και τα μαθήματα;

Ναι πρεπει να πας και στην σχολη για να γραφτεις κανονικα μαζι με τα δικαιολογητικα(φωτογραφιες, απολυτηριο κλπ) και να δηλωσεις και το επιλογης σου.Μεχρι και την παρασκευη 30/9 ειναι η προθεσμια για τις εγγραφες, μπορεις να πας οποια μερα θελεις.
Information learned is more valuable than information given.
φορουμ εμπ e-polytexneio.gr forum ntua


Remember, it's just a ride
nmetal
Corporal
Corporal
Posts: 18
Joined: Wed Sep 21, 2011 2:17 am
Σχολή: Πολιτικός
Gender: Male

Re: Οδηγίες για 1οετείς: Εγγραφή - email ΕΜΠ - Εγγραφή στο F

Post by nmetal »

Doublecore wrote:
nmetal wrote:γεια σας! εγώ γράφτηκα στην σχολή μέσω διαδικτύου. Τα δικαιολογητικά πρέπει να τα πάω μέχρι τις 30 Σεπτεμβρίου; Και πρέπει να πάω και συγκεκριμένη μέρα να δηλώσω τα εργαστήρια και τα μαθήματα;

Ναι πρεπει να πας και στην σχολη για να γραφτεις κανονικα μαζι με τα δικαιολογητικα(φωτογραφιες, απολυτηριο κλπ) και να δηλωσεις και το επιλογης σου.Μεχρι και την παρασκευη 30/9 ειναι η προθεσμια για τις εγγραφες, μπορεις να πας οποια μερα θελεις.

οκ ευχαριστώ πολύ
Post Reply

Return to “ΞΕΚΙΝΗΜΑ στο Polytexneio.gr!”