Trolling

Βοηθήστε μας να κάνουμε το e-polytexneio ακόμα καλύτερο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Trolling

Post by Trist4n »

Ok, χαιρομαι που δοθηκαν εξηγησεις, και πιστευω να κατανοησατε και τις δικες μου. Σαφως και δεν εχουμε τιποτα να χωρισουμε (το λεω με καθε ειλικρινεια αυτο, οχι αλλα λογια να αγαπιομαστε κλπ, αλλωστε παραειμαι ανωριμος για διπλωματια). To de forum οντως εχει νοικοκυρευτει πολυ, και οπως τονισα παραπανω, δεν το συγκαταλεγω με τιποτα στα μπουρδελα.

Επειδη υπαρχει ενα προηγουμενο σχετικα με συζητησεις περι Θεου κλπ, και ισως το εχω παρακανει με το σθενος σε καποιες απαντησεις μου στο παρελθον, εξηγω για να μην παρεξηγηθω:

Η συγκεκριμενη ενσταση δεν ειχε να κανει με το γεγονος οτι ειμαι χριστιανος, θα ειχα την πανομοιοτυπη αντιδραση αν ημουν μουσουλμανος, οχι για σχολιο περι Αλλαχ, αλλα περι Παναγιας και παλι. Νομιζω δε χρειαζεται να επεκταθω, καταλαβαινετε το κολλημα μου. Ειναι απλα θεμα νοοτροπιας στο μεχρι που φτανεις οταν θες να "τσουξεις" τον αλλο σε μια κουβεντα.

Ειναι σαν να κανουμε κουβεντα για γυναικειο οργασμο και να μπει να σχολιασει μια τυπισσα απο ξερω γω, Νεπαλ, και να της πεταξεις καμια, κατα τα αλλα νοστιμη, εξυπναδα περι κλειτοριδας... Νταξει, τραβηγμενο απο τα μαλλια, αλλα you get the picture.
I am going according to plan.
User avatar
Don Molina
Praetorian
Praetorian
Posts: 757
Joined: Wed Jan 20, 2010 11:11 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Outer Heaven

Re: Trolling

Post by Don Molina »

lmao μαλάκες, άμα ήτανε να λογοκρίνουμε έπρεπε να αυτοκρεμαστώ για παραδειγματισμό μπροστά στην βιβλιοθήκη :lol:

Θυμάστε κάποτε που βάραγα 40+ posts/day?
Και στα μισά είχα τα κανόνια έξω?


Ααααααααχ παλιές καλές μέρες!
Engineering is to physics and math what sex is to masturbation
User avatar
Spyrοs
Praetorian
Praetorian
Posts: 2274
Joined: Wed Feb 24, 2010 11:17 am
Gender: Male
Location: Ithaca, New York, USA
Contact:

Re: Trolling

Post by Spyrοs »

Don Molina wrote:Θυμάστε κάποτε που βάραγα 40+ posts/day?
Και στα μισά είχα τα κανόνια έξω?

Ααααααααχ παλιές καλές μέρες!
Εγώ δε θυμάμαι, γράφτηκα αφού είχες γίνει Wicked Butcher! Show me :lol:
Image
Προετοιμασία για Μεταπτυχιακές Σπουδές
GRE - GMAT - TOEFL- IELTS
Κατεχάκη 17, Αθήνα - 210.6910882
website: https://globalprep.gr/
Facebook: https://www.facebook.com/globalprep
e-mail: info@globalprep.gr
Post Reply

Return to “Λειτουργία & Feedback για την Ιστοσελίδα”