Το πιο άχρηστο Ποστ.

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Kuchiki_Byakuya »

Σήμερα η Ακρογωνιαία όλο μιλούσε στην παρουσίαση και δεν μας άφηνε να ακούσουμε. Και ο Χάρης με σπάμαρε αλλά από αυτόν το έχω συνηθίσει, και δεν έλεγε όλο τα ίδια.

Δεν γίνεται να υπάρχουν τόσα google ads και να είναι τόσα λίγα τα recent topics, κάντε κάτι, δεν το αντέχω.

Εγώ για ΜΙΤ κοίταγα. Και το Stanford λέει. Γενικά υπάρχουν πολλά πανεπιστήμια που δεν είναι και τόσο γνωστά, αλλά ειδικεύονται σε κάποιο τομέα και είναι κορυφαία σε αυτόν. π.χ. ΣΑΕ, Κατεργασίες, νανοτεχνολογία, CFD και δεν συμμαζεύεται.

Αύριο όλοι στην εκδρομή. Και όσοι δεν μπόρεσαν στην επόμενη.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Adamaklas »

Kuchiki_Byakuya wrote:Σήμερα η Ακρογωνιαία όλο μιλούσε στην παρουσίαση και δεν μας άφηνε να ακούσουμε. Και ο Χάρης με σπάμαρε αλλά από αυτόν το έχω συνηθίσει, και δεν έλεγε όλο τα ίδια.

Δεν γίνεται να υπάρχουν τόσα google ads και να είναι τόσα λίγα τα recent topics, κάντε κάτι, δεν το αντέχω.

Εγώ για ΜΙΤ κοίταγα. Και το Stanford λέει. Γενικά υπάρχουν πολλά πανεπιστήμια που δεν είναι και τόσο γνωστά, αλλά ειδικεύονται σε κάποιο τομέα και είναι κορυφαία σε αυτόν. π.χ. ΣΑΕ, Κατεργασίες, νανοτεχνολογία, CFD και δεν συμμαζεύεται.

Αύριο όλοι στην εκδρομή. Και όσοι δεν μπόρεσαν στην επόμενη.
Καλα να περασετε!

Καλα το στανφορντ ειναι κορυφαιο , ο λογος που το κοιταω ειναι μυστηριος :) Ενα φιλαρακι απο το γουοου ηταν εκει !

Ακου τι διδακτορικο εκανε το παλικαρι!

Manufacturing Design

και ακου! Αυτος δουλευει Western DIgital τωρα, και δουλευε με ενα γκρουπ για τους βραχιονες των σκληρων δισκων κυριος σε λαπτοπ, ουτος ωστε οταν πεφτουν κατω να εχουν μηχανισμο ο βραχιονας να παει σε ασφαλη θεση για να μην καταστρεψει τον σκληρο και ετσι φαση!

Το 2007 αυτο! Και το ακουσα και στο πολυτεχενειο αλλα δεν ξερω ποτε και απο ποιον σαν φοβερο επιτευγμα! Ενω εγω το ηξερα απο το 07 και απο παλικαρι που το εκανε!!!
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by lakers4life24 »

Adamaklas wrote:
Kuchiki_Byakuya wrote:Σήμερα η Ακρογωνιαία όλο μιλούσε στην παρουσίαση και δεν μας άφηνε να ακούσουμε. Και ο Χάρης με σπάμαρε αλλά από αυτόν το έχω συνηθίσει, και δεν έλεγε όλο τα ίδια.

Δεν γίνεται να υπάρχουν τόσα google ads και να είναι τόσα λίγα τα recent topics, κάντε κάτι, δεν το αντέχω.

Εγώ για ΜΙΤ κοίταγα. Και το Stanford λέει. Γενικά υπάρχουν πολλά πανεπιστήμια που δεν είναι και τόσο γνωστά, αλλά ειδικεύονται σε κάποιο τομέα και είναι κορυφαία σε αυτόν. π.χ. ΣΑΕ, Κατεργασίες, νανοτεχνολογία, CFD και δεν συμμαζεύεται.

Αύριο όλοι στην εκδρομή. Και όσοι δεν μπόρεσαν στην επόμενη.
Καλα να περασετε!

Καλα το στανφορντ ειναι κορυφαιο , ο λογος που το κοιταω ειναι μυστηριος :) Ενα φιλαρακι απο το γουοου ηταν εκει !

Ακου τι διδακτορικο εκανε το παλικαρι!

Manufacturing Design

και ακου! Αυτος δουλευει Western DIgital τωρα, και δουλευε με ενα γκρουπ για τους βραχιονες των σκληρων δισκων κυριος σε λαπτοπ, ουτος ωστε οταν πεφτουν κατω να εχουν μηχανισμο ο βραχιονας να παει σε ασφαλη θεση για να μην καταστρεψει τον σκληρο και ετσι φαση!

Το 2007 αυτο! Και το ακουσα και στο πολυτεχενειο αλλα δεν ξερω ποτε και απο ποιον σαν φοβερο επιτευγμα! Ενω εγω το ηξερα απο το 07 και απο παλικαρι που το εκανε!!!
παιζεις wow ρε αδερφε? μαμαει αλλα να προσεχεις...μπορει να κολλησεις πολυ αγρια εχω ακουσει γι αυτο δεν το χω αρχισει καν...επιπλεον στο εξωτρικο αν εισαι ανηλικος και παιζεις στελνουν στους γονεις σου μηνιαια επιστολη για το πσες ωρες επαιξες κλπ
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
cornerstone
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 1242
Joined: Mon Oct 03, 2011 1:14 am
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Female

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by cornerstone »

Kuchiki_Byakuya wrote:Σήμερα η Ακρογωνιαία όλο μιλούσε στην παρουσίαση και δεν μας άφηνε να ακούσουμε.
Μα πως μιλούσα όλη την ώρα?
Δεν έπρεπε να κάτσεις μπροστά μου...
Καλά αν δε με θες, μη μου ξαναμιλάς... :(

Kuchiki_Byakuya wrote: Εγώ για ΜΙΤ κοίταγα. Και το Stanford λέει. Γενικά υπάρχουν πολλά πανεπιστήμια που δεν είναι και τόσο γνωστά, αλλά ειδικεύονται σε κάποιο τομέα και είναι κορυφαία σε αυτόν. π.χ. ΣΑΕ, Κατεργασίες, νανοτεχνολογία, CFD και δεν συμμαζεύεται.
Τέλεια η Αμερική, αλλά πολύ δύσκολα προσαρμόζεσαι στον τρόπο ζωής...
Η Ευρώπη είναι πιο κοντά και πιο εύκολα προσαρμόζεσαι...
Εγώ θα προτιμούσα Γερμανία για δουλειά, εκτός και αν ρίξει τα πυρηνικά του ο Χάρης...
Kuchiki_Byakuya wrote: Αύριο όλοι στην εκδρομή. Και όσοι δεν μπόρεσαν στην επόμενη.
Με κάνατε ρεζίλι ρε στον Doublecore, που είπατε η επόμενη εκδρομή να γίνει στις 13/1 επειδή τότε δε μπορώ... :( :(
Engineering pervades everything...
It's how to take very complex systems and break them down into nice,tight, abstract parts...
Engineering is for people who want to change the world
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by lakers4life24 »

οοο καλως την κι ας αργησε...ρε ελενα γιατι εισαι hidden?
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Adamaklas »

lakers4life24 wrote:
Adamaklas wrote:
Kuchiki_Byakuya wrote:Σήμερα η Ακρογωνιαία όλο μιλούσε στην παρουσίαση και δεν μας άφηνε να ακούσουμε. Και ο Χάρης με σπάμαρε αλλά από αυτόν το έχω συνηθίσει, και δεν έλεγε όλο τα ίδια.

Δεν γίνεται να υπάρχουν τόσα google ads και να είναι τόσα λίγα τα recent topics, κάντε κάτι, δεν το αντέχω.

Εγώ για ΜΙΤ κοίταγα. Και το Stanford λέει. Γενικά υπάρχουν πολλά πανεπιστήμια που δεν είναι και τόσο γνωστά, αλλά ειδικεύονται σε κάποιο τομέα και είναι κορυφαία σε αυτόν. π.χ. ΣΑΕ, Κατεργασίες, νανοτεχνολογία, CFD και δεν συμμαζεύεται.

Αύριο όλοι στην εκδρομή. Και όσοι δεν μπόρεσαν στην επόμενη.
Καλα να περασετε!

Καλα το στανφορντ ειναι κορυφαιο , ο λογος που το κοιταω ειναι μυστηριος :) Ενα φιλαρακι απο το γουοου ηταν εκει !

Ακου τι διδακτορικο εκανε το παλικαρι!

Manufacturing Design

και ακου! Αυτος δουλευει Western DIgital τωρα, και δουλευε με ενα γκρουπ για τους βραχιονες των σκληρων δισκων κυριος σε λαπτοπ, ουτος ωστε οταν πεφτουν κατω να εχουν μηχανισμο ο βραχιονας να παει σε ασφαλη θεση για να μην καταστρεψει τον σκληρο και ετσι φαση!

Το 2007 αυτο! Και το ακουσα και στο πολυτεχενειο αλλα δεν ξερω ποτε και απο ποιον σαν φοβερο επιτευγμα! Ενω εγω το ηξερα απο το 07 και απο παλικαρι που το εκανε!!!
παιζεις wow ρε αδερφε? μαμαει αλλα να προσεχεις...μπορει να κολλησεις πολυ αγρια εχω ακουσει γι αυτο δεν το χω αρχισει καν...επιπλεον στο εξωτρικο αν εισαι ανηλικος και παιζεις στελνουν στους γονεις σου μηνιαια επιστολη για το πσες ωρες επαιξες κλπ
Το εχω σταματησει εδω και 1μιση χρονο :) Αλλα εχω γνωρισει και γαμω τα ατομα εκει :)
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by lakers4life24 »

when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
kage21
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 28, 2010 12:28 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Hidden village in the New World

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by kage21 »

Για μια στιγμη νομιζα οτι θα ηταν κι αλλο βιντεο με υγιεινη διατροφη...

Ρε το WoW ειναι τιγκα βαρετο...πως το παιζετε??
Tomorrow will take us away
Far from home
No one will ever know our names
But the bards' songs will remain...
Stathis
Major General
Major General
Posts: 401
Joined: Mon Jan 25, 2010 9:44 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Stathis »

Kuchiki_Byakuya wrote:Δεν γίνεται να υπάρχουν τόσα google ads και να είναι τόσα λίγα τα recent topics, κάντε κάτι, δεν το αντέχω
adblock plus :P
kage21 wrote:Χχαχαχαχα...σημερα πηρε το αυτι μου οτι η γραμματεια εκανε σταση εργασιας...
δηλαδή δούλευε ; :P
Adamaklas wrote:Μπλα μπλα μπλα , Τι μαλακας ειμαι?
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by lakers4life24 »

εγω δν παιζω αλλα το επεισοδιο στο southpark με το wow τα σπαγε....
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
Post Reply

Return to “Forum Burnout”