Το πιο άχρηστο Ποστ.

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
(β-α)/2
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1219
Joined: Wed Nov 10, 2010 7:41 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female
Location: by the lake near kage's hidden village

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by (β-α)/2 »

το 10% θα ήταν πιθανότατα για ηλεκτρολόγους, γιατί δυστυχώς.. υπήρξε άσχημη ενημέρωση και οι λόγοι για τους οποίους την απέρριψα καταρρίφθηκαν παταγωδώς. Άλλωστε η "μηχ-μηχ" δεν ήταν ακριβώς επιλογή, αλλά ξέμεινε λόγω απόρριψης άλλων.

Κιθ. τάβλι παίζουμε πάντα είναι νόμος, άσχετα πού θα είμαι! :P Τέτοια πράγματα δεν αλλάζουν!

χαχαχα γιατί βρε who, αν αλλάξω σχολή θα με διαγράψετε από εδώ;! Οι πολύτιμες συμβουλές μου δεν χάνονται έτσι εύκολα! :lol:

/rG , γενικώς αρκετά φταίνε.. ένα μάθημα δε μπορεί από μόνο του να κάνει τη διαφορά! :P

Εσύ βρε corner τι ήθελες να περάσεις;! (αλλά ξανά πανελλήνιες;! δε θα άντεχα 2η χρονιά αοδέ, αλλά και δε θα ξαναήμουν τυχερή στην έκθεση.. δύσκολα πράγματα!)
Δεν ξερεις απο μαθηματικους. Μην μιλας για αυτους. :)
User avatar
who
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1369
Joined: Thu Jul 01, 2010 6:48 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by who »

@cornerstone: Big story. ΣΕΜΦΕ είχα περάσει. Διάβασα μόνος μου παράλληλα με το πρώτο έτος της σχολής που το κουτσοπαρακολουθούσα (έχω να κοκορεύομαι και για ένα 10 στη μια και μοναδική εργασία φυσικής που έκανα :mrgreen: ), ξανάδωσα, κι εδώ είμαι!

Όπως και να 'χει, περα απ' την πλάκα, έχει δίκιο η cornerstone. Να κάνεις αυτό που θες και σ' αρέσει (β-α)/2. Δε θα πρότεινα να ξαναδώσεις όπως ξανάπα, αλλά μερικά πράματα αξίζουν τον κόπο, εφόσον έχεις τη διάθεση να τα προσπαθήσεις.
Last edited by who on Thu Dec 08, 2011 11:57 pm, edited 1 time in total.
"First comes smiles, then lies. Last is gunfire."

Roland Deschain of Gilead
User avatar
cornerstone
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 1242
Joined: Mon Oct 03, 2011 1:14 am
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Female

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by cornerstone »

(β-α)/2 wrote:το 10% θα ήταν πιθανότατα για ηλεκτρολόγους, γιατί δυστυχώς.. υπήρξε άσχημη ενημέρωση και οι λόγοι για τους οποίους την απέρριψα καταρρίφθηκαν παταγωδώς.
Δηλ όχι μαθηματικό?
Ρε μεγάλη βλακεία που δεν έκανες 10% πέρυσι... :( :( :(

(β-α)/2 wrote:Εσύ βρε corner τι ήθελες να περάσεις;! (αλλά ξανά πανελλήνιες;! δε θα άντεχα 2η χρονιά αοδέ, αλλά και δε θα ξαναήμουν τυχερή στην έκθεση.. δύσκολα πράγματα!)
εγώ...
Εγώ μηχανολόγος ήθελα να γίνω σχεδόν από πάντα...
το '10 πέρασα χημικούς μηχανικούς, και χωρίς σκέψη ξανάδωσα φέτος...
Με νέα ύλη αοδέ...
Μαρτυρική χρονιά...
Όταν απελπιζόμουν, σκεφτόμουν, οι μηχανολόγοι σε περιμένουν...
Αλλά απέτυχα ξανά...
Engineering pervades everything...
It's how to take very complex systems and break them down into nice,tight, abstract parts...
Engineering is for people who want to change the world
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by lakers4life24 »

(β-α)/2 wrote:το 10% θα ήταν πιθανότατα για ηλεκτρολόγους, γιατί δυστυχώς.. υπήρξε άσχημη ενημέρωση και οι λόγοι για τους οποίους την απέρριψα καταρρίφθηκαν παταγωδώς. Άλλωστε η "μηχ-μηχ" δεν ήταν ακριβώς επιλογή, αλλά ξέμεινε λόγω απόρριψης άλλων.

Κιθ. τάβλι παίζουμε πάντα είναι νόμος, άσχετα πού θα είμαι! :P Τέτοια πράγματα δεν αλλάζουν!

χαχαχα γιατί βρε who, αν αλλάξω σχολή θα με διαγράψετε από εδώ;! Οι πολύτιμες συμβουλές μου δεν χάνονται έτσι εύκολα! :lol:

/rG , γενικώς αρκετά φταίνε.. ένα μάθημα δε μπορεί από μόνο του να κάνει τη διαφορά! :P

Εσύ βρε corner τι ήθελες να περάσεις;! (αλλά ξανά πανελλήνιες;! δε θα άντεχα 2η χρονιά αοδέ, αλλά και δε θα ξαναήμουν τυχερή στην έκθεση.. δύσκολα πράγματα!)
Αρα τι θα κανεις ρε κοπελα μου...πες μας και εμας....παντως δεν εχουν τοσο μεγαλη διαφορα αυτες οι σχολες....ξανασκεψου το ....αφου παλια ηταν και μια σχολη
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
who
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1369
Joined: Thu Jul 01, 2010 6:48 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by who »

Έχεις δει και τ' αγόρια που 'χουν εκεί; Σαν στραβοχυμένοι λουκουμάδες είναι, όχι σαν εμάς εδώ! Που να μπλέκεις τώρα; :P
"First comes smiles, then lies. Last is gunfire."

Roland Deschain of Gilead
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by lakers4life24 »

ναι ρε ισχυει που θα βρεις λεικερς εκει ο πιο σκληρος ειναι οπως ημουνα εγω 10 χρονων :lol:
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
cornerstone
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 1242
Joined: Mon Oct 03, 2011 1:14 am
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Female

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by cornerstone »

who wrote:Έχεις δει και τ' αγόρια που 'χουν εκεί; Σαν στραβοχυμένοι λουκουμάδες είναι, όχι σαν εμάς εδώ! Που να μπλέκεις τώρα; :P
Αχ μηχανολόγοι-εραστές...
Δεν πάει για άντρα η κοπέλα... :P

Ρε σοβαρά τώρα ημιδιαφορά, πως την πάτησες έτσι??? :( :(
Νόμιζα πως μαθηματικό ήθελες και μπήκες από σπόντα πολυτεχνείο...
Engineering pervades everything...
It's how to take very complex systems and break them down into nice,tight, abstract parts...
Engineering is for people who want to change the world
User avatar
kage21
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 28, 2010 12:28 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Hidden village in the New World

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by kage21 »

Οντως εχει δικιο ο who.Εχεις δει και τα κοριτσια που εχουμε εμεις εδω??Με ελαχιστες εξαιρεσεις ειναι χειροτερα απο στραβοχυμενοι λουκουμαδες...αν φυγεις και εσυ τι θα κανουμε??
Tomorrow will take us away
Far from home
No one will ever know our names
But the bards' songs will remain...
User avatar
liakoskotsi
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1672
Joined: Thu Mar 10, 2011 7:24 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: near kage's hidden village

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by liakoskotsi »

who wrote:Έχεις δει και τ' αγόρια που 'χουν εκεί; Σαν στραβοχυμένοι λουκουμάδες είναι, όχι σαν εμάς εδώ! Που να μπλέκεις τώρα; :P
πες τα ρε...
μηχανολόγοι ρε!! οι πιο sexy άνδρες της ελλάδας ;)
Wise Man wrote:Όχι 'κάποια' γυναίκα. Η μία και μοναδική. Ο σωστός άνδρας φυλάει το λουλουδάκι του για μια ξεχωριστή ψυχή που βρίσκεται κάπου εκεί έξω και τον ψάχνει.
User avatar
cornerstone
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 1242
Joined: Mon Oct 03, 2011 1:14 am
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Female

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by cornerstone »

kage21 wrote:Οντως εχει δικιο ο who.Εχεις δει και τα κοριτσια που εχουμε εμεις εδω??Με ελαχιστες εξαιρεσεις ειναι χειροτερα απο στραβοχυμενοι λουκουμαδες...αν φυγεις και εσυ τι θα κανουμε??
Είσαι θεούλης...
Το ξέρεις ε?? :P
Χμ ξεχνάς και εμένα...
Εγώ γεμίζω με ομορφιά και χάρη ναυπηγούς και μηχανολόγους... :P :P :lol:
Engineering pervades everything...
It's how to take very complex systems and break them down into nice,tight, abstract parts...
Engineering is for people who want to change the world
Post Reply

Return to “Forum Burnout”