Το πιο άχρηστο Ποστ.

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Adamaklas »

Ουφ... Γιωργο, ο λιακος σου ζητησε κοκκινη γραμμη... δλδ αυτο..
Spoiler: show
_________________________________________________
Spoiler: show
Για αυτο θα εισαι παντα μικρος!
Τωραααα στα σοβαρα!

Οχι ρε ημιδιαφορα μου αρεσει η συζητηση, για αυτο ωρύομαι στην προηγουμενη σελιδα!

Αυτη η συζητηση ειναι χαζη , χωρις αντικειμενο, και τα υποκειμενα το καψανε! Ο,τι πρεπει δηλαδη ΓΙΑ ΑΥΤΟ ακριβως το τοπικ.αχρηστο.


Ρε σεις, σοβαρα τωρας δλδης τι συζηταμε?

Ο μιχαλης, προσωπικοτατα , δεν εχει αδικο σε πολλα απο αυτα που λεει, το μονο που διαφωνω ειναι οι αιτιες. πχ. Δεν ειναι το ΕΜΠ που τις κανει ετσι, Ειναι ο συνδρομος, οπως αποκαλω, Second Life Chance .

Ειναι σαν εναν νερντουλα, που αφου φυτοζωουσε στο σχολειο του, θελει να το παιξει μα και μου και ετσι φαση, στην καινουρια του σχολη, γιατι οι αλλοι δεν θα ξερουν τι ειναι.... σαν να θες να βγεις πρωτος στην f1 και να εισαι χιλιομετρααα απο την pole possition...δεν γινεται! Θελει δουλεια και πιο πριν.

Τι εννοαω? Το κακο που γινεται εδω, ειναι οτι πολλυυυυυς κοσμος δεν θελει να ειναι αυτο που ειναι!!!! Αυτοοοο τιποτες αλλο!

Απλα το θεμα μου, ειναι, και με βλεπετε να διαφωνω και να ενίσταμαι τοσο εντονα στην συζήτηση , ειναι οτι

ΠΟΙΟΣ ΧΕΣΤΗΚΕ?!

Σαν τον Χριστιανο/αθεο/κλπ ( No rights Reserved) που οταν μαθει οτι ο τυπος διπλα του, που ισα που τον νοιαζει τι κανειμ, οτι ειναι αθεος αρχιζει να τρελενεται και να λεει μαλακιες! Ρε πιστευε οτι θες εγω πιστευω ο,τι θελω!

Αντε αντε.
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by castiel »

liakoskotsi wrote:πολύ φιλοσοφία έχει πέσει στο πιο άχρηστο ποστ...
αδάμο βάλε τάξη... δείξε την κόκκινη γραμμή.... :lol:
αδάμο, κάνε καμια παρουσίαση προϊόντος να πέσουν οι τόνοι... θυμάσαι πότε ήταν η τελευταία φορα???
εγώ περιμένω το σουβλατζίδικο πάντως!!

εδιτ:

αα! και
Adamaklas wrote:Σαν τον Χριστιανο/αθεο/κλπ ( No rights Reserved) που οταν μαθει οτι ο τυπος διπλα του, που ισα που τον νοιαζει τι κανειμ, οτι ειναι αθεος αρχιζει να τρελενεται και να λεει μαλακιες! Ρε πιστευε οτι θες εγω πιστευω ο,τι θελω!

Αντε αντε.
+1
Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
User avatar
cornerstone
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 1242
Joined: Mon Oct 03, 2011 1:14 am
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Female

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by cornerstone »

Enositis wrote: Υπάρχει και κάτι που λέγεται ΚΑΝΟΝΕΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ. Όπως το χοντρο δε θα τον πεις χοντρομπαλά έτσι και δε θα θίξεις σε κάποιον πόσα μαθήματα χρωστάει.Επίσης άλλο υποκρισία κι αλλο διπλωματία. Έλεος τα κάνουμε όλα ένα κάτω απο το μανδύα της και καλά ειλικρίνιας για να σκεπάσουμε την αίσθηση υπεροχής μας έναντι των άλλων και τη φαρμακόγλωσσα μας.
Δεν έχω αισθάνομαι καμιά υπεροχή απέναντι σε κανέναν εδώ μέσα...
Το αντίθετο μάλιστα, εκτιμώ το κάθε άτομο ως οντότητα πέρα και πάνω απ' όλα...
Μπορεί να υπήρξα προσβλητική απέναντι στον αλλ, συγχωρέστε με, δεν το εννοούσα έτσι...

Βασικά ήμουν θυμωμένη μαζί του-ακόμα είμαι- για λόγους που δεν ενδιαφέρουν το φόρουμ...
Παρασύρθηκα και ζητώ συγγνώμη...

Αν με γνωρίσεις καλύτερα Μιχάλη θα καταλάβεις ότι καμιά φορά μπορεί να είμαι δηκτική, αλλά ναι λέω αλήθειες, δεν είμαι κακιά...
ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΧΟΛΙΟ!!
Engineering pervades everything...
It's how to take very complex systems and break them down into nice,tight, abstract parts...
Engineering is for people who want to change the world
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Kuchiki_Byakuya »

cornerstone wrote:Μπορεί να υπήρξα προσβλητική απέναντι στον αλλ,
Στα αρχίδια του του Αλλ. Δεν τον νοιάζει και για αυτό είναι το καλύτερο τρολλ στο φόρουμ. Δεν χρειάζεται πολύ τάισμα για να αρχίσει.
cornerstone wrote:Αν με γνωρίσεις καλύτερα Μιχάλη θα καταλάβεις ότι καμιά φορά μπορεί να είμαι δηκτική, αλλά ναι λέω αλήθειες, δεν είμαι κακιά...
ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΧΟΛΙΟ!!
Ξέχασες να πεις ότι είσαι και μπάζο (γιατί άλλα μας έλεγες χτες-προχτές και όταν σε είδα κόντεψα να κάνω εμετό τον καφέ που είχα πιει, και μάντεψε: δεν πίνω καφέ).

Εντάξει μπορεί να πέρασα την κόκκινη γραμμή.
________________________________________________________________
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
cornerstone
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 1242
Joined: Mon Oct 03, 2011 1:14 am
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Female

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by cornerstone »

Enositis wrote: Και το ότι μπηκε ΕΜΠ αυτοαναιρει την κριτικη της ικανότητα διότι ελάχιστες ΜΠΟΡΟΥΝ να είναι μηχανολόγες.Οι περισσότερες απλά δήλωσαν μία υψηλόβαθμh σχολη.
Εγώ μπορώ να γίνω μηχανολόγος και ναυπηγός και ό,τι άλλο θελήσω...
Αυτή η περιρέουσα ιδέα που πλανάται, ειδικά μεταξύ των ναυπηγών, ότι οι γυναίκες ναυπηγοί δε μπορούν να είναι ισάξιες των αντρών συναδέλφων τους με εκνευρίζει ΑΦΟΡΗΤΑ γιατί είναι άδικη...
Είναι πολύ προσβλητική αυτή η στάση μιχάλη, στον 21ο αιώνα είμαστε...
Οι γυναίκες είναι ΙΣΑΞΙΕΣ με τους άντρες, ακόμα και στη ναυπηγική και τη μηχανολογία...
Enositis wrote:Πολλές αρχίζουν να φτιάχνονται αφου μπουν ΕΜΠ. Πριν ήταν άσχημες και το ηξεραν. Τώρα είναι ΜΕΤΡΙΟΤΑΤΕΣ αλλά βλέπουν θεαματικη διαφορα στον εαυτο τους άρα λένε Ω ΜΑΛΑΚΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΥΚΛΑΡΑ.

Ο ναρκισσισμός τους "ΩΩΩ ΕΠΙΒΙΩΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΑΝΔΡΟΚΡΑΤΟΥΜΕΝΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΑΜΑΤΗ"
τις κανει να πιστευουν ότι είναι όμορφες.
Αν μιλάμε προσωπικά για μένα, ποτέ δεν υποστήριξα στα σοβαρά ότι είμαι κουκλάρα...
Ειλικρινά είναι αστείο να το λέει κάποιος αυτό για μένα ειδικά...
Αν και η ομορφιά είναι καθαρά υποκειμενικό θέμα...
Για σενα μπορεί να είμαι μετριότατη και αδιάφορη, για κάποιον άλλο όχι...
Δεν έχει σημασία...

Το ότι επιβιώνεις σ'ενα ανδροκρατούμενο περιβάλλον, ουδεμία σχέση έχει με γκομενικά θέματα...
Το ΕΜΠ είναι προσομοίωση του επαγγελματικού περιβάλλοντός μας...
Μόνο αυτό...
Οι γκομενικές σχέσεις περιπλέκουν τα πράγματα...

Α και γαμάτοι νιώθουν και οι άντρες...
πχ εσύ ας πούμε...

Αλλά επειδή αυτές οι χαζές αντιπαραθέσεις μέσω φόρουμ δεν έχουν νόημα, σταματώ εδώ...
Αν θες μπορούμε να το συζητήσουμε κατ' ιδίαν...
Για να λυθεί κάθε παρεξήγηση... :)
Engineering pervades everything...
It's how to take very complex systems and break them down into nice,tight, abstract parts...
Engineering is for people who want to change the world
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Enositis »

cornerstone wrote:
Enositis wrote: Υπάρχει και κάτι που λέγεται ΚΑΝΟΝΕΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑΣ. Όπως το χοντρο δε θα τον πεις χοντρομπαλά έτσι και δε θα θίξεις σε κάποιον πόσα μαθήματα χρωστάει.Επίσης άλλο υποκρισία κι αλλο διπλωματία. Έλεος τα κάνουμε όλα ένα κάτω απο το μανδύα της και καλά ειλικρίνιας για να σκεπάσουμε την αίσθηση υπεροχής μας έναντι των άλλων και τη φαρμακόγλωσσα μας.
Δεν έχω αισθάνομαι καμιά υπεροχή απέναντι σε κανέναν εδώ μέσα...
Το αντίθετο μάλιστα, εκτιμώ το κάθε άτομο ως οντότητα πέρα και πάνω απ' όλα...
Μπορεί να υπήρξα προσβλητική απέναντι στον αλλ, συγχωρέστε με, δεν το εννοούσα έτσι...

Βασικά ήμουν θυμωμένη μαζί του-ακόμα είμαι- για λόγους που δεν ενδιαφέρουν το φόρουμ...
Παρασύρθηκα και ζητώ συγγνώμη...

Αν με γνωρίσεις καλύτερα Μιχάλη θα καταλάβεις ότι καμιά φορά μπορεί να είμαι δηκτική, αλλά ναι λέω αλήθειες, δεν είμαι κακιά...
ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΧΟΛΙΟ!!
σε εσένα αναφερόταν μόνο το συγκεκριμένο σχόλιο.

Ημιδιαφορά το οτι μπηκε απο σποντα δε σημαινει κάτι.μπορει να μπηκε απο σποντα και να το λατρεψει.εγώ μιλάω για τ αγορια και κορίτσια που κοκορευονται χωρις να ξέρουν τιποτις
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Enositis »

Γαμάτος νιώθω μόνο εκεί που είμαι.και είναι ελάχιστα πράγματα στα οποία είμαι γαμάτος.μετρημένα στα δάχτυλα του ενός χεριου.
Οι γυναικες δεν υστερουν σε μυαλο
Δεν υστερουν σε κριση
Δεν υστερουν σε σχεδιαστηκες ικανοτητες.
όμως σε κάποια πράγματα που χρειάζεται η δουλεια του αρχιμηχανικου(οχι του ναυπηγου προσοχη) υστερουν.
Δεν ειμαι μισογυνης. Ισα ισα χαιρομαι να υπαρχουν γυναικες στη σχολη.

edit: όπως και ελαχιστα αγορια μπορουν να γινουν σωστοι και καλοι μηχανολογοι ή ναυπηγοι ή μαθηματικοί.
Μπορει εγώ να μη μπορω. Δε λέω οτι ααα ειμαι γαματος εγω. Ουτε καν.
Ειμαι απλα της αποψης οτι πρεπει να υπαρχουν ΠΑΑΑΑΑΑΑΡΑ πολυ αυστηρα κριτηρια για την εισαγωγη σε μια σχολη γιατι ελαχιστοι έχουν τα φόντα να γίνουν ΚΑΛΟΙ σε αυτο που θα κάνουν.και ξαναλέω μπορει ούτε εγώ να τα έχω. Η νεκροψια θα δειξει.
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Kuchiki_Byakuya »

cornerstone wrote:Αν και η ομορφιά είναι καθαρά υποκειμενικό θέμα...
Η ατάκα των μπάζων. Μπορείς να πεις ότι η ομορφιά είναι στην ψυχή και μετράει το 'φως' που εκπέμπει ένας άνθρωπος και άλλα τέτοια μπαζο-κλισέ.
cornerstone wrote:Οι γυναίκες είναι ΙΣΑΞΙΕΣ με τους άντρες, ακόμα και στη ναυπηγική και τη μηχανολογία...
Καλά, είπαμε να πούμε καμιά μαλακία να περάσει η ώρα αλλά εσύ το παράκανες.
cornerstone wrote:Α και γαμάτοι νιώθουν και οι άντρες...
πχ εσύ ας πούμε...
Α, ξέχασα να σου πω, είμαστε γαμάτοι.
cornerstone wrote:Το ΕΜΠ είναι προσομοίωση του επαγγελματικού περιβάλλοντός μας...
Εδώ ο Don γελάει, πολύ.
cornerstone wrote:Οι γκομενικές σχέσεις περιπλέκουν τα πράγματα...
Τι να σου πω, δεν ξέρω.
cornerstone wrote:Αλλά επειδή αυτές οι χαζές αντιπαραθέσεις μέσω φόρουμ δεν έχουν νόημα, σταματώ εδώ...
Αν θες μπορούμε να το συζητήσουμε κατ' ιδίαν...
Στο τσακ είμαι να σου κάνω report, είπες χαζή μια συζήτηση στο άχρηστο ποστ. Τώρα καταλάβαμε όλοι το επίπεδό σου. Μιχάλη μην ασχολείσαι, δεν αξίζει.
Enositis wrote:Η νεκροψια θα δειξει.
Όπως σε όλους τους φόνους.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
SlasherG
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2526
Joined: Sat Nov 13, 2010 12:39 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Somewhere I Belong

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by SlasherG »

Kuchiki_Byakuya wrote:
Οι γκομενικές σχέσεις περιπλέκουν τα πράγματα...
Τι να σου πω, δεν ξέρω.
Αχαχαχα, αν και απαίσιο τρόλλινγκ, τουλάχιστον έχεις αυτοσυνείδηση..

++, βρήκα φωτογραφία του Kitharista πριν πιει καφέ..
Spoiler: show
Image
Come ride with me
Through the veils of history
I'll show you how god
falls asleep on a job.


______________________________________________

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4032
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by sid »

αδάμακλα ,

έχω έναν φίλο και μια φίλη που επιθυμούν τις σημειώσεις σου μιγαδικής ανάλυσης

εάν έχεις και εσύ έναν φίλο και μια φίλη που κάτι επιθυμούν

ας βγούμε ζευγάρια σε ένα ρεστοράν

τα βράδια που η vodafone ξεχνάει να ανανεώσει το υπόλοιπό μου

ο διαχειριστής να ανανεώσει το πετρέλαιο

και η Νύχτα μου είναι για έναν μάγκα που κανείς ποτέ δε θα μας τον ξεχάσει

χρειάζομαι ένα πλήρες μενού παραισθήσεων για αξιοπρεπή χώνεψη

Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
Post Reply

Return to “Forum Burnout”