Ευδοξος και Ευδοξος+

Ανακοινώσεις, συζητήσεις και προβληματισμοί που αφορούν το Πολυτεχνείο γενικότερα.
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Re: Συμβουλές για επιλογή Συγγραμάτων

Post by castiel »

λογικά ναι...
δηλαδή σε μάθημα που πλέον δεν δίνουν 2 τόμους, θα πάρεις τον 2ο με τα credits... αλλά και γενικά από βιβλία από τον ευδοξο νομιζω.. πχ αν σε ενδιαφέρει ένα μάθημα των ηλεκτρολόγων, παίζει να μπορείς να πάρεις το βιβλίο, αλλά δεν είμαι σίγουρος.

ps για κιθαριστα
Spoiler: show
ναι ρε, οκ!
Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
User avatar
logikosS
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 173
Joined: Thu May 06, 2010 6:58 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Συμβουλές για επιλογή Συγγραμάτων

Post by logikosS »

cgkr wrote:Σκέψου οτι δεν δημιουργούνται κάπου credits από το μηδέν, μόνο μεταφέρονται.
Δηλαδή, δεν υπάρχει περίπτωση να βρεθούν cheats για αύξηση των credits στον Εύδοξο+ ? :shock:
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Re: Συμβουλές για επιλογή Συγγραμάτων

Post by castiel »

logikosS wrote:
cgkr wrote:Σκέψου οτι δεν δημιουργούνται κάπου credits από το μηδέν, μόνο μεταφέρονται.
Δηλαδή, δεν υπάρχει περίπτωση να βρεθούν cheats για αύξηση των credits στον Εύδοξο+ ? :shock:
να χακάρεις το σύστημά τους, δεν νομίζω να έχουν φροντίσει για την ασφάλειά του... :p
Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
User avatar
Kitharistas
Praetorian
Praetorian
Posts: 5760
Joined: Sun May 16, 2010 2:31 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Συμβουλές για επιλογή Συγγραμάτων

Post by Kitharistas »

castiel wrote:
logikosS wrote:
cgkr wrote:Σκέψου οτι δεν δημιουργούνται κάπου credits από το μηδέν, μόνο μεταφέρονται.
Δηλαδή, δεν υπάρχει περίπτωση να βρεθούν cheats για αύξηση των credits στον Εύδοξο+ ? :shock:
να χακάρεις το σύστημά τους, δεν νομίζω να έχουν φροντίσει για την ασφάλειά του... :p
+1.. ψηθείτε ;)
Rock on buddies...
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Re: Ευδοξος και Ευδοξος+

Post by castiel »

Το βιβλίο σας 19971, ΟΙ ΑΠΑΡΧΕΣ ΤΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ που έχετε επιλέξει να διαθέσετε μέσω του ΕΥΔΟΞΟΣ έχει επιλεγεί από τον φοιτητή Ταδε Ταδε με κινητό τηλέφωνο 1234567890 και ηλ. διεύθυνση nm999999999@central.ntua.gr. Για τον τρόπο φυσικής παράδοσης του βιβλίου θα πρέπει να έρθετε σε συνεννόηση με τον φοιτητή-αποδέκτη. Για να ολοκληρωθεί η παράδοση πρέπει να καταχωρίσετε στην Εφαρμογή Φοιτητών του ΕΥΔΟΞΟΣ τον ειδικό 8-ψήφιο κωδικό που θα σας δοθεί από τον παραλήπτη του βιβλίου.
Σημειώνεται ότι η διαδικασία παράδοσης του βιβλίου θα πρέπει να έχει ολοκληρωθεί εντός τεσσάρων (4) ημερών από την ημερομηνία επιλογής. Σε διαφορετική περίπτωση η επιλογή του βιβλίου από τον άλλο φοιτητή θα ακυρωθεί.
και κάπως έτσι γίνεται η ανταλλαγή των βιβλίων! η βλακεία είναι ότι οι 4 μέρες είναι κανονικές, και όχι εργάσιμες... δηλαδή εμένα που μου το έστειλαν σήμερα το mail πρέπει να το παραδώσω μέχρι τη δευτέρα, ενώ ακολουθεί μια αργία (αύριο) και σ/κ μετά...
Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
User avatar
κολοκύθα
Captain
Captain
Posts: 131
Joined: Tue Sep 20, 2011 2:21 pm
Σχολή: Πολιτικός
Gender: Female
Contact:

Re: Ευδοξος και Ευδοξος+

Post by κολοκύθα »

"Μαθηματική ανάλυση I", Ρασσιάς Θ, 2011, Συμεών ,
πείτε μου ότι είναι ένας τόμος και ότι είναι καλό βιβλίο!! και να μου πείτε αλήθεια
κολοκυθοκυφώσεις
User avatar
cgkr
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 427
Joined: Wed Jun 09, 2010 11:53 am
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Ευδοξος και Ευδοξος+

Post by cgkr »

κολοκύθα wrote:"Μαθηματική ανάλυση I", Ρασσιάς Θ, 2011, Συμεών ,
πείτε μου ότι είναι ένας τόμος και ότι είναι καλό βιβλίο!! και να μου πείτε αλήθεια
Είναι 2 τόμοι, σόρρυ :/
User avatar
κολοκύθα
Captain
Captain
Posts: 131
Joined: Tue Sep 20, 2011 2:21 pm
Σχολή: Πολιτικός
Gender: Female
Contact:

Re: Ευδοξος και Ευδοξος+

Post by κολοκύθα »

οοοο κλαψ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: και ξέρεις πού μπορώ να πάρω τον δεύτερο?
κολοκυθοκυφώσεις
User avatar
cgkr
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 427
Joined: Wed Jun 09, 2010 11:53 am
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Ευδοξος και Ευδοξος+

Post by cgkr »

Στη συμμετρία φαντάζομαι, επι πληρωμή όμως. Βέβαια, δεν ειναι ακομα σιγουρο οτι θα παιρνουμε μονο το 1 βιβλιο. Και στο εαρινο εξαμηνο του 11 ειχε γινει το ιδιο αν θυμαμαι καλα και στο τελος τον δευτερο τομο τον πληρωσε η πρυτανεια...
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Re: Ευδοξος και Ευδοξος+

Post by castiel »

ναι, σε ποσα μαθηματα και σε ποσες σχολές το έκανε αυτό?
χρήστο, εμείς χρειαζόμαστε στο 3ο εξάμηνο τον ρασσιά 1, δευτερο τόμο (=σειρές,ολοκληρώματα)
Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
Post Reply

Return to “Τα Πολυτεχνειακά”