Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο-The Game!-Τέλος

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
kage21
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 28, 2010 12:28 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Hidden village in the New World

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by kage21 »

Λες να αρχισα τα pm προσπαθωντας να αποσπασω πληροφοριες???
Για ποιον με περασες...
Ασε ξερω,μην απαντησεις
Tomorrow will take us away
Far from home
No one will ever know our names
But the bards' songs will remain...
User avatar
SissyKiro
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 73
Joined: Sat Dec 04, 2010 2:25 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by SissyKiro »

οχι η ημιαδιαφορα και ο slasherG...οχι
RIP koukoulofloros
ενας φιλησυχος γιατρος του ΕΜΠire εφυγε
RIP slasherG
ποιος θα γραφει τις ψηφους οταν θα λειπει ο castiel?
RIP (β-α)/2
τωρα με ποια θα κουβεντιαζω χωρις αποτελεσμα;;;; ειχατε δικιο για τον watson....


ωωωωωωωωωωωω πρεπει να σκεφτω
I have no special talent. I am only passionately curious.
Albert Einstein
User avatar
tsili
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 50
Joined: Mon Jan 25, 2010 9:29 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by tsili »

Λοιπόν, με μια γρήγορη αναζήτηση 57 σελίδων, έχουμε τα εξής:

ο SlasherG κατηγόρησε τους ανενεργούς (κυρίως Adramelch και joanna ), το Trapezomantilo, οπως επίσης και τους ενεργούς HariSukhoi και kage21 aka Sherlock! Η ερώτησή μου είναι καταρχήν προς τον castiel και έπειτα απορια για ολους: μαθαίνουμε το δολοφονο αν πεθάνουμε τη νύχτα ή μηπως ο SlasherG ήταν πολίτης με την εννοια του μη-δολοφονου και ήξερε απο πριν καποιους απο τους δολοφονους;;

Επισης, μιλησε για silent killers... Μηπως λοιπον ηξερε τους φανερους δολοφονους ως ρουφιανος;; Γιατι αν ειναι ετσι, πρεπει να κοιταξουμε καλα αυτους που κατηγορησε...

Περισσοτερα αυριο, εκτος αν με βαρεσουν οι αυπνιες μου και αρχισω να εξυφαινω σεναρια συνομωσιας....

By the way, οι περιγραφες τα σπανε, δίνουν γαματη αισθηση στο παιχνιδι!
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by castiel »

tsili wrote:Λοιπόν, με μια γρήγορη αναζήτηση 57 σελίδων, έχουμε τα εξής:

ο SlasherG κατηγόρησε τους ανενεργούς (κυρίως Adramelch και joanna ), Η ερώτησή μου είναι καταρχήν προς τον castiel και έπειτα απορια για ολους: μαθαίνουμε το δολοφονο αν πεθάνουμε τη νύχτα;
όχι! το ποιος είναι τι στο παιχνίδι το ξέρω εγώ και ένα αρχείο excel στον υπολογιστή μου(και στο κινητό σε περίπτωση που είμαι σχολή όταν πρέπει να σας ενημερώσω :p )-, αν δεν πεθάνει κάποιος δεν αποκαλύπτεται σε κανέναν ο ρόλος του, άρα ούτε οι νεκροί ξέρουν την ταυτότητα αυτών που τους σκότωσαν.
Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
User avatar
Siamonas
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 198
Joined: Mon Sep 19, 2011 4:44 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by Siamonas »

Είπες ότι το έχεις και στο κινητό σου εε??
Αν δεχθείς κανένα χτύπημα από κανένα....let us know!!
Μόνο nickname...όχι ανατριχιαστικά πως ακριβώς σε χτύπησε και τα συναφή!! οκ??
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by Adamaklas »

Ναι δικιο εχει ο σιαμονας, μην μας λες ξερω του τυπου:

<Ετρεχα απο τον φοβο του αιμοβορου τυπου με το σαντουιτς στο χερι καμουφλαρισμενο σε αλυσοπριονο . Μολις με επιασε αρχισε να βαζει μπρος στο αλυσοπριονο ενω με τις τελευταιες δυναμεις για να κρατησω το κινητο μου αρχισαν να με εγκαταλειπουν.

Αρχισε να μου διαμελιζει τα χερια σιγα σιγα γελώντας, καθως το αιμα δημιουργουσε κιλιδες πονου και τρομου στην φατσα μου, και κηλίδες χαρας και ευχαρίστησης στην δικια του.

Ειχε μαζι του και ενα κουταλι....>

Τελος παντως αυτο το πραγμα . εχω εκλασα οταν τα διαβαζα ρε παιδι μου !! δλδ... γρρρρρ!
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by sid »

Adamaklas wrote:Ναι δικιο εχει ο σιαμονας, μην μας λες ξερω του τυπου:

<Ετρεχα απο τον φοβο του αιμοβορου τυπου με το σαντουιτς στο χερι καμουφλαρισμενο σε αλυσοπριονο . Μολις με επιασε αρχισε να βαζει μπρος στο αλυσοπριονο ενω με τις τελευταιες δυναμεις για να κρατησω το κινητο μου αρχισαν να με εγκαταλειπουν.

Αρχισε να μου διαμελιζει τα χερια σιγα σιγα γελώντας, καθως το αιμα δημιουργουσε κιλιδες πονου και τρομου στην φατσα μου, και κηλίδες χαρας και ευχαρίστησης στην δικια του.

Ειχε μαζι του και ενα κουταλι....>

Τελος παντως αυτο το πραγμα . εχω εκλασα οταν τα διαβαζα ρε παιδι μου !! δλδ... γρρρρρ!
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by Adamaklas »

all. koukoulofloros wrote:
Adamaklas wrote:Ναι δικιο εχει ο σιαμονας, μην μας λες ξερω του τυπου:

<Ετρεχα απο τον φοβο του αιμοβορου τυπου με το σαντουιτς στο χερι καμουφλαρισμενο σε αλυσοπριονο . Μολις με επιασε αρχισε να βαζει μπρος στο αλυσοπριονο ενω με τις τελευταιες δυναμεις για να κρατησω το κινητο μου αρχισαν να με εγκαταλειπουν.

Αρχισε να μου διαμελιζει τα χερια σιγα σιγα γελώντας, καθως το αιμα δημιουργουσε κιλιδες πονου και τρομου στην φατσα μου, και κηλίδες χαρας και ευχαρίστησης στην δικια του.

Ειχε μαζι του και ενα κουταλι....>

Τελος παντως αυτο το πραγμα . εχω εκλασα οταν τα διαβαζα ρε παιδι μου !! δλδ... γρρρρρ!
Dead Men, Tell No talles .
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
Fermat
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Posts: 249
Joined: Wed Aug 31, 2011 9:11 pm
Σχολή: ΣΕΜΦΕ
Gender: Female

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by Fermat »

Adamaklas wrote:
<Ετρεχα απο τον φοβο του αιμοβορου τυπου με το σαντουιτς στο χερι καμουφλαρισμενο σε αλυσοπριονο . Μολις με επιασε αρχισε να βαζει μπρος στο αλυσοπριονο ενω με τις τελευταιες δυναμεις για να κρατησω το κινητο μου αρχισαν να με εγκαταλειπουν.

Αρχισε να μου διαμελιζει τα χερια σιγα σιγα γελώντας, καθως το αιμα δημιουργουσε κιλιδες πονου και τρομου στην φατσα μου, και κηλίδες χαρας και ευχαρίστησης στην δικια του.

Ειχε μαζι του και ενα κουταλι....>
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
(όχι άλλο ρε παιδιά! δεν αντέχω!!!!------ βρε Καστιλ δίκαιο έχουν (μην πίνεις ρακές το πρωί)]
Η ποίηση είναι η τέχνη του να δίνεις στο ίδιο πράγμα διαφορετικά ονόματα, ενώ τα μαθηματικά είναι η τέχνη του να δίνεις σε διαφορετικά πράγματα το ίδιο όνομα---Ανρί Πουανκαρέ
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by sid »

και εγώ υπερβολικό σε βρίσκω , αλλά τουλάχιστον αν γίνει κανένας κανονικός φόνος στο εμπ , όλοι θα ξέρουμε ποιός τον έκανε
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
Post Reply

Return to “Forum Burnout”