ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ

Ανακοινώσεις, συζητήσεις και προβληματισμοί που αφορούν το Πολυτεχνείο γενικότερα.
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Post Reply
User avatar
misfit
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 384
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:30 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ

Post by misfit »

Απ'ό,τι έμαθα,στις 11 Φεβρουαρίου θα πραγματοποιηθεί εθελοντική αιμοδοσία (όπως κάθε χρόνο) στην Πολυτεχνειούπολη από τις 9 μέχρι τις 12 το πρωί.Καλό είναι όσοι μπορούμε να πάμε να δώσουμε αίμα.
Ωστόσο,αν έχει ακούσει και κάποιος άλλος κάτι σχετικό ας το επιβεβαιώσει ;)
γιατρέ μου είμαι κόκκαλοοοοοοο
User avatar
vAs
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 565
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:58 pm

Re: ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ

Post by vAs »

Χρειάζεται να κάνεις κάποιες εξετάσεις πρώτα ή κάτι τέτοιο? Ή πας έτσι άιντε? :P
PERFECTION is my DIRECTION


╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ

Post by sid »

πας έτσι και σου εξετάζουνε το δείγμα πριν το κρατήσουν

τώρα θυμήθηκα ένα ψηλό μαλλιά , κλασσική αναρχοαυτονομόφατσα που τριγυρίζει από το γκάζι , την πανόρμου και το θησείο μέχρι κηφισιά και πατήσια - εδώ και 5-6 χρόνια θέλει λεφτά γιατί ένας φίλος του είναι στην εντατική , χρειάζεται αίμα μετά από τροχαίο με μηχανή και αν δεν με πιστεύεις έχει βγει και στον αρναούτογλου (λέει)

καμιά φορά πουλάει και κάτι ημερολόγια ή οδηγούς για κοκτέιλ , πάντα όμως με ένα στάνταρ παραμύθι αλλαγμένο σε λεπτομέρειες ανάλογα με την όρεξη του κάθε φορά

μου έχει λείψει αυτός ο τυπάς - είναι το κλασσικό συμβάν μεταξύ δεύτερου ποτού και κρέπας ή πρώτου ποτού και σάντουιτς από το έβερεστ που πάντα θα συναντήσεις

αν έχει κανείς νέα του , θα κοιμηθώ πιο ήσυχος
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ

Post by Enositis »

all. koukoulofloros wrote:πας έτσι και σου εξετάζουνε το δείγμα πριν το κρατήσουν

τώρα θυμήθηκα ένα ψηλό μαλλιά , κλασσική αναρχοαυτονομόφατσα που τριγυρίζει από το γκάζι , την πανόρμου και το θησείο μέχρι κηφισιά και πατήσια - εδώ και 5-6 χρόνια θέλει λεφτά γιατί ένας φίλος του είναι στην εντατική , χρειάζεται αίμα μετά από τροχαίο με μηχανή και αν δεν με πιστεύεις έχει βγει και στον αρναούτογλου (λέει)

καμιά φορά πουλάει και κάτι ημερολόγια ή οδηγούς για κοκτέιλ , πάντα όμως με ένα στάνταρ παραμύθι αλλαγμένο σε λεπτομέρειες ανάλογα με την όρεξη του κάθε φορά

μου έχει λείψει αυτός ο τυπάς - είναι το κλασσικό συμβάν μεταξύ δεύτερου ποτού και κρέπας ή πρώτου ποτού και σάντουιτς από το έβερεστ που πάντα θα συναντήσεις

αν έχει κανείς νέα του , θα κοιμηθώ πιο ήσυχος
εξεταστικη ε;
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ

Post by sid »

όχι

αΰπνίες
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
vAs
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 565
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:58 pm

Re: ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ

Post by vAs »

all. koukoulofloros wrote:πας έτσι και σου εξετάζουνε το δείγμα πριν το κρατήσουν

τώρα θυμήθηκα ένα ψηλό μαλλιά , κλασσική αναρχοαυτονομόφατσα που τριγυρίζει από το γκάζι , την πανόρμου και το θησείο μέχρι κηφισιά και πατήσια - εδώ και 5-6 χρόνια θέλει λεφτά γιατί ένας φίλος του είναι στην εντατική , χρειάζεται αίμα μετά από τροχαίο με μηχανή και αν δεν με πιστεύεις έχει βγει και στον αρναούτογλου (λέει)

καμιά φορά πουλάει και κάτι ημερολόγια ή οδηγούς για κοκτέιλ , πάντα όμως με ένα στάνταρ παραμύθι αλλαγμένο σε λεπτομέρειες ανάλογα με την όρεξη του κάθε φορά

μου έχει λείψει αυτός ο τυπάς - είναι το κλασσικό συμβάν μεταξύ δεύτερου ποτού και κρέπας ή πρώτου ποτού και σάντουιτς από το έβερεστ που πάντα θα συναντήσεις

αν έχει κανείς νέα του , θα κοιμηθώ πιο ήσυχος
Αυτός ο μαλλιάς με έχει πετύχει 4 με 5 φορές στην πλατεία Νέας Σμύρνης, τη μία με χάρτες, την άλλη με κοκτέιλ, την άλλη απλά ζητώντας χρήματα. Εν τω μεταξύ κάθε φορά με πετυχαίνει με την ίδια παρέα και τρώει ΤΟ δούλεμα! hahah! Επιβεβαιώνω το ποστ, 100% αλήθεια! Τον είχα ξεχάσει αυτόν ρε! Καλά που μου το θύμησες!
PERFECTION is my DIRECTION


╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
Post Reply

Return to “Τα Πολυτεχνειακά”